MULTI9 C60BP 3PC 6A 10KA 480Y/277VUL489 image 1
MULTI9 C60BP 3PC 6A 10KA 480Y/277VUL489
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 3606481169976
MPN: M9F42306
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi MULTI9 C60BP 3PC 6A 10KA 480Y/277VUL489
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Kaitselülitid 6A
Päritoluriik* FR
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 6 A
Tunnuspinge 277 V
Vabasti tunnusjoon C
Laius mooduli arvudes 6
Pooluste arv (kokku) 3
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 0 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 3606481169976
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 44 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 500 V
Voolupiirangu klass 0
Liigpinge kategooria 4
Saasteaste 3
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 3
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti Yes
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 1-25 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 1-16 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -30-70 °C
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 0 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 20 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 10 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 6 kV