| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 107 C VM 32 4x8 Multi-seal insert for V-TEC VM VM32,4X8 |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Kategooriad |
Tihendusrõngas
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 4016 9300 00 |
| Välisläbimõõt | 25.1 mm |
| Siseläbimõõt | 8 mm |
| Paksus | 13.4 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Kummi |
| Sobib meeterkeermele (M..) | 32 |
| Pakkimistase 1 | 4012195036388 |
| Pakkimistase 2 | 4012195036395 |
| Pakkimistase 3 | 4012197039011 |
| Koos seibiga | No |