| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Electronics housings, Mounting flange, Accessories |
| Bränd | Weidmüller |
| Kategooriad |
Assembly Accessories and Parts
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| Lisatarviku liik | Kinnituse osad/-komplekt |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 4032248960965 |
| Laius | 30 mm |
| Kõrgus | 67 mm |
| Sügavus | 8 mm |