| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MST CosmoWh CPO-TW 90W/840 PGZ12 1CT |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | PGZ12 |
| Valgusvoog | 10120 lm |
| Kogupikkus | 140 mm |
| Värviesitusindeks | 70-79 (klass 2A) |
| Läbimõõt | 19 mm |
| Valgusefektiivsus | 115 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, ühepoolne |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Lambi pinge | 88-104 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 88 W |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 8718291137894 |
| Värvus | Valge |
| Energiatõhususklass | A+ |
| UV-kiirguskaitse | No |
| Põlemisasend | Universaalne |
| Vajalik on väline süüteseadis | Yes |
| Solaariumilamp | No |
| Lahendustoru materjal | Keraamika |
| Vajalik on suletud valgusti | Yes |
| Valguse värvus | 840 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Neutraalne 3300-5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 99 kWh |