| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MSD 200 1CT/40 |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | BE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC001057 |
| Lambipesa | GY9.5 |
| Valgusvoog | 13500 lm |
| Kogupikkus | 108 mm |
| Läbimõõt | 23 mm |
| Lambi pinge | 62-80 V |
| Värvustemperatuur | 5990 K |
| Lambi võimsus | 200 W |
| Pakkimistase 1 | 8727900914702 |
| Valgustite kõrgus | 55 mm |
| ANSI | FSL |
| Valgustugevus | 0 cd |
| Põlemisasend | Universaalne |
| Kaare pikkus | 5 mm |
| Hõõgniidi kuju | Elektroodi varrasmähis |
| Hõõgniidi pikkus | 0 mm |
| Tehnoloogia | Metallhaliidlamp |
| Peegeldi läbimõõt | 0 mm |
| Külm valgus | No |