MSC-D-12-M12(24V50HZ) Eaton Moeller® series MSC-D DOL starter image 1
DOL starter, 380 V 400 V 415 V: 5.5 kW, Ir= 8 - 12 A, 24 V 50 Hz, AC
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015081156870
MPN: 115947
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 8-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi MSC-D-12-M12(24V50HZ) Eaton Moeller® series MSC-D DOL starter
Bränd EATON
Kategooriad Mootorikaitselülitid
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC001037
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 5.5 kW
Liigkoormuskaitse sättepiirkond 8-12 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 24 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 0 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V
Kaitseaste (IP) IP20
Lühisvabastiga Yes
Aktiveerimispinge liik AC
Mootorikäiviti liik Otsekäiviti
Tunnus-talitlusvool, AC-3, 400 V 12 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015081156870
Muud tehnilised andmed
Laius 45 mm
Kõrgus 180 mm
Sügavus 95 mm
Trafoga No
Juhtasendite hulk 0
Normaalselt avatud abikontaktide arv 1
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Sobib hädapeatamiseks No
Tunnus-talitlusvool Ie 11.3 A
Signaallampide arv 0
Tugiprotokoll LON No
Tugiprotokoll TCP/IP No
Tugiprotokoll ASI No
Tugiprotokoll PROFIBUS No
Tugiprotokoll CAN No
Tugiprotokoll INTERBUS No
Tugiprotokoll MODBUS No
Tugiprotokoll Data-Highway No
Tugiprotokoll DeviceNet No
Tugiprotokoll SUCONET No
Toetab muid andmesideprotokolle No
Välise lähtestamise valmidus No
Võimalik paigaldada liistule Yes
Toetab andmesideprotokolli SERCOS No
Toetab andmesideprotokolli INTERBUS-Safety No
Vabasti klass KLASS 10 A
Kaitsmega No
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Abi- ja juhtimisahelate elektrilise ühenduse liik Kruviühendus
Toetab andmesideprotokolli AS-Interface Safety at Work No
Toetab andmesideprotokolli DeviceNet Safety No
Toetab andmesideprotokolli EtherNet/IP No
Toetab andmesideprotokolli Foundation Fieldbus No
Toetab andmesideprotokolli PROFINET CBA No
Toetab andmesideprotokolli PROFINET IO No
Toetab andmesideprotokolli PROFIsafe No
Toetab andmesideprotokolli SafetyBUS p No
Tunnustalitlusvõimsus talitlusviisi AC-3, 230 V, 3-faasi korral 3 kW
Nimivõimsus, 460 V, 60 Hz, 3-faasi 0 kW
Nimivõimsus, 575 V, 60 Hz, 3-faasi 0 kW
Ümbrustemperatuur, ülemine talitluspiirang 55 °C
Temperatuurikompensatsiooniga liigkoormuskaitse Yes
Tingimuslik nimilühisvool, tüüp 2, 400 V 0 A
Tingimuslik nimilühisvool, tüüp 2, 230 V 0 A
Tingimuslik nimilühisvool, tüüp 1, 480 Y/ 277 V 0 A
Tingimuslik nimilühisvool, tüüp 1, 600 Y/ 347 V 0 A