MS132-0.16B Manual Motor Starter 0.10 ... 0.16 A image 2
MD01 thumbnail 1
MS132-0.16B Manual Motor Starter 0.10 ... 0.16 A thumbnail 2
MS132-0.16B Raudtee mootorikaitselüliti MS132-0.16B
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4013614521317
MPN: 1SAM350200R1001
Pakend: 1
Karp: 40
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi MS132-0.16B Manual Motor Starter 0.10 ... 0.16 A
Bränd ABB
Kategooriad Mootori kaitselülitid
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000074
Nominaalne püsivool Iu 0.16 A
Pooluste arv 3
Tunnus-talitluspinge 250-690 V
Liigkoormuskaitse sättepiirkond 0.1-0.16 A
Kaitseaste (IP) IP20
Nimi lahutusvõime lühisel Icu 400 V AC korral 100 kA
Viivituseta lühisvabasti seadistuspiirkond 2 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4013614521317
Pakkimistase 2 4013614522901
Muud tehnilised andmed
Laius 45 mm
Kõrgus 90 mm
Sügavus 86.75 mm
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 0.03 kW
Sisseehitatud abilülitiga No
Sisseehitatud alapingevabastiga No
Termokaitsega Yes
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Juhtelemendi liik Pöördlüliti (pöördnupp)
Väljalülituspõhimõte Termomagnetiline
Faasirikketundlik Yes
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Allalaadimised
Kirjeldus
MS132-B tähistab kompaktset ja võimsat 45 mm laiust seeriat kuni 15 kW (400 V) mootorite kaitseks raudteerakendustes. Seadmed vastavad kehtivatele raudteestandarditele ja sobivad seetõttu paigaldamiseks reisijate ruumidesse ja rongide juhikabiinidesse, mis sõidavad sageli tunnelites ja maa all. Need pakuvad usaldusväärset kaitset ülekoormuse ja lühise korral ning neil on katkestusfunktsioon. Neid juhitakse sissetõmmatava käepideme abil, millel on selge lüliti asendi näidik I/TRIP/0. Lisaks sellele on MS132-B-l lühise märguanne. Pööratava käepideme saab lukustada 0-positsioonis tabaluku abil. Abi-, signaali- ja lühise märguandekontakte ning alajäägi- ja šuntväljalülitusi saab paigaldada ilma tööriistadeta; neid tarvikuid saab kasutada ka MS165-B puhul. 3-faasilised ribad 65 A või 100 A jaoks ja toiteplokid 25 mm² või 35 mm² jaoks võimaldavad mitme mootorikaitselüliti ühist toitmist. Tootevalikut täiendavad kaitsekarbid ja tarvikud juhtimiskapi ja ukse paigaldamiseks. MS132-B-l on 10. päästikuklass, nad on temperatuurikompenseeritud ja faasikao suhtes tundlikud. Nad vastavad kohaldatavate osade osas rahvusvahelistele raudteestandarditele IEC 60077, IEC 61373 (kategooria 1, klass B) löökide ja vibratsiooni osas ning Euroopa ohutusstandardile EN 45545-2 tule ja suitsu osas.