| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MOUNTING PLATE VIGI NSX WITHDRAWABLE ALL CONTROLS-3/4P 630A HORIZONTAL WIDTH650 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000213 |
| Pinnatöötlus | Pulbervärvitud |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3303430034629 |
| Pakkimistase 2 | 3303430034626 |
| Pakkimistase 3 | 3303430034628 |
| Laius | 575 mm |
| Kõrgus | 296 mm |
| Perforeeritud avad | No |