| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Mounting Plate Plexo 310×240mm Steel |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002529 |
| Laius | 310 mm |
| Kõrgus | 240 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3414971442719 |
| Pakkimistase 2 | 3414970826787 |
| Pakkimistase 3 | 3414970826794 |
| Värvus | Roostevaba teras |
| RAL-number | 0 |
| Pinna liik | Tinatatud (sõltumata protsessist) |