| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Mounting frame Keystone 2-gang, for Central plate TAE 3-gang, hfr, |
| Bränd | Berker |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000018 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Kooste ehitus | Põhielement |
| Värvus | Valge |
| Halogeenivaba | Yes |
| Hingedega kate | No |
| Kasutusala | AÜE/IAE (ISDN) |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Tõmbetõkisega | No |
| Materjal | Muul viisil |
| Silt | Ilma indikaatorväljata |
| Materjal | Muul viisil |
| Kinnitusviis | Kruviliitega |
| Lüsterklemm | No |
| RAL-number (akin) | 9010 |
| Tolmukaitsekattega | No |
| Märgistusega | No |
| Tugirõngas | Yes |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Matt |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP00 |
| Laius | 71 mm |
| Kõrgus | 71 mm |
| Seadme sügavus | 40 mm |
| Pakkimistase 1 | 4012740981743 |