| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Mounting console for vertical assambly of Slimline XR, B2 |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| DIN liistude arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 4011617469254 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Moodulite arv DIN liistu kohta | 0 |