| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Moulding can L 235 B 95 H 76 colour: uncoated |
| Bränd | RZB |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud
Valgustid |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 95 mm |
| Kõrgus | 76 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskorpus |
| Pikkus | 235 mm |
| Pakkimistase 1 | 4010319083201, 4010319083201 |
| Värvus | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |