Motor Operator P250 100-110VAC/DC without Auto-Reset image 1
Motor Operator P250 100-110VAC/DC without Auto-Reset
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 3250613155001
MPN: HXT046H
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 2-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Motor Operator P250 100-110VAC/DC without Auto-Reset
Bränd Hager
Kategooriad Signaal- ja juhtmoodulid
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 9099 00
ETIM EC001030
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 110 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 110 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 110 V