| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MOSAIC WIRELESS CHARGER IP66 IK8 1A |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Pistikupesad
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8504 4055 00 |
| Paigaldusviis | Mooduli raam |
| Värvus | Muul viisil |
| Mudel | Muul viisil |
| Väljundpinge | 5 V |
| RAL-number | 0 |
| Ühenduse liik | Kruviklemmid |
| Väljundite arv | 1 |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Suurim väljundvool | 1000 mA |
| Talitluspinge | 110-230 V |
| Löögikindlus | IK08 |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP44 |
| Laius | 76 mm |
| Kõrgus | 76 mm |
| Seadme sügavus | 71 mm |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 40 mm |
| Type of USB power supply | Juhtmevaba |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| Pakkimistase 1 | 3414970863249 |
| Pakkimistase 2 | 3414970863256 |
| Pakkimistase 3 | 3414970863249 |