| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Mounting kit for SYSTEMLED | PROFILED, flat, with ESD insulation |
| Bränd | LED2WORK |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 30 mm |
| Kõrgus | 5 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 120 mm |
| Pakkimistase 1 | 4260556622323, 4260556622323 |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Materjal | Komposiitmaterjal |