| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Monobloc perforated plates H1200xW600mm with universal perforations 11x26mm |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| Päritoluriik* | IN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000213 |
| Pinnatöötlus | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3606480199059 |
| Laius | 600 mm |
| Kõrgus | 1200 mm |
| Perforeeritud avad | Yes |