| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Monobloc modular distribution block - 4P - 250 A - 12 connections |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Latid-süsteemid ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC000275 |
| Nimivool | 0 A |
| Pooluste arv | 4 |
| Pakkimistase 1 | 3245060048778, 3245060048778 |
| Pakkimistase 2 | 3414971635616 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Laius | 160 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Sügavus | 44 mm |
| Ühenduse liik | Kruviühendus |
| Sisendite arv | 0 |
| Väljundite arv | 0 |
| Ohutu | Yes |