| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MONITORING RELAY |
| Bränd | FINDER |
| ETIM | EC001441 |
| Pinge mõõteulatus | 320-460 V |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 8012823321424 |
| Laius | 35 mm |
| Kõrgus | 85 mm |
| Sügavus | 54.5 mm |
| Eemaldatavate klambritega | No |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz | 400 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz | 400 V |
| Suurim lubatud viivitus sisselülitamisel | 0.5 s |
| Suurim lubatud väljalülitusviivitus | 12 s |
| Minimaalne seadistatav väljalülitusviivitus | 0.1 s |
| Aktiveerimispinge liik | AC |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 0 |
| Ümberlülituskontaktide arv | 1 |