| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MONITORING RELAY |
| Bränd | FINDER |
| ETIM | EC001438 |
| Ühefaasilise alapinge valmidus | Yes |
| Ühefaasilise hüstereesi valmidus | Yes |
| Kolmefaasilise hüstereesi valmidus | No |
| Pinge mõõtepiirkond | AC |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 8012823285368 |
| Pakkimistase 2 | 8012823284552 |
| Laius | 35 mm |
| Kõrgus | 85 mm |
| Sügavus | 54.5 mm |
| Eemaldatavate klambritega | No |
| Kolmefaasilise alapinge valmidus | No |
| Ühefaasilise ülepinge valmidus | Yes |
| Kolmefaasiline ülepinge valmidus | No |
| DC-alapigefunktsiooniga | No |
| DC-liigpingefunktsiooniga | No |
| DC-pinge hüstereesifunktsiooniga | No |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz | 230 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz | 230 V |
| Suurim lubatud viivitus sisselülitamisel | 0.5 s |
| Suurim lubatud väljalülitusviivitus | 600 s |
| Minimaalne seadistatav väljalülitusviivitus | 300 s |
| Pinge väärtus | 172.5-253 V |
| Aktiveerimispinge liik | AC |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Ümberlülituskontaktide arv | 1 |
Monitoring relays Nr.contacts: 1 Contacts configuration: CO Contact Material: AgSnO2 (A): 10 With detachable clamps: no Single-phase under voltage possible: yes Three-phase under voltage possible: no Single-phase over voltage possible: yes Three-phase over voltage possible: no Single-phase hysteresis possible: yes Three-phase hysteresis possible: no Contains function DC-under voltage: no Contains function DC-over voltage: no Contains function DC-voltage hysteresis: no Coil version: AC Volt AC: 230 V. Type of electric connection: Screw connection Type of voltage measurement range: AC Max. permitted delay-on energization time: 0.5 s. Max. permitted off-delay time: 600 s. Min. adjustable off-delay time: 300 s. Response value voltage: from 172.5 to 253 V. Protection Category: IP 20