| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MONITORING RELAY |
| Bränd | FINDER |
| ETIM | EC001441 |
| Pinge mõõteulatus | 320-460 V |
| Faasijärjestuse seire | No |
| Faaside ebasümmeetria jälgimine | No |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 8012823284408 |
| Pakkimistase 2 | 8012823275956 |
| Laius | 35 mm |
| Kõrgus | 85 mm |
| Sügavus | 54.5 mm |
| Eemaldatavate klambritega | No |
| Faasirikke jälgimine | No |
| Alapinge tuvastusfunktsioon | Yes |
| Liigpinge tuvastusfunktsioon | Yes |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz | 400 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz | 400 V |
| Suurim lubatud viivitus sisselülitamisel | 0.5 s |
| Suurim lubatud väljalülitusviivitus | 600 s |
| Minimaalne seadistatav väljalülitusviivitus | 300 s |
| Aktiveerimispinge liik | AC |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 0 |
| Ümberlülituskontaktide arv | 1 |
Monitoring relays Nr.contacts: 1 Contacts configuration: CO Contact Material: AgSnO2 Coil version: AC Volt AC: 400 V. Voltage measurement range: from 320 to 460 V. With detachable clamps: no Phase sequence monitoring: no Phase failure detection: no Function under voltage detection: yes Function over voltage detection: yes Phase imbalance monitoring: no Type of electric connection: Screw connection Max. permitted delay-on energization time: 0.5 s. Max. permitted off-delay time: 600 s. (A): 10 Protection Category: IP 20