| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EMD-SL-V-UV-300 - Monitoring relay |
| Bränd | Phoenix Contact |
| Kategooriad |
Monitoring Relays
Pinge jälgimise relee |
| Päritoluriik* | AT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 4900 00 |
| Pinge mõõtepiirkond | AC/DC |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Minimaalne seadistatav sisselülitusviivitus | 0 s |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 4017918924331, 4017918924331 |
| Laius | 22.5 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Sügavus | 113 mm |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz | 24 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz | 24 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC | 24 V |
| Suurim lubatud viivitus sisselülitamisel | 0 s |
| Suurim lubatud väljalülitusviivitus | 0 s |
| Minimaalne seadistatav väljalülitusviivitus | 0 s |
| Pinge väärtus | 0-300 V |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Ümberlülituskontaktide arv | 1 |