| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Monitoring relay 17.5mm wide, Single phase over and under voltage 20 t K8DT0036M |
| Bränd | Omron |
| Kategooriad |
Monitoring Relays
Pinge jälgimise relee |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9031 9000 00 |
| Ühefaasilise alapinge valmidus | Yes |
| Ühefaasilise hüstereesi valmidus | No |
| Kolmefaasilise hüstereesi valmidus | No |
| Pinge mõõtepiirkond | AC/DC |
| Elektriühenduse liik | Vedruklamber ühendus |
| Pinge mõõtevahemik 1 | 20-600 V |
| Minimaalne seadistatav sisselülitusviivitus | 0.1 s |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 1 |
| Pakkimistase 1 | 4548583773806, 4548583773806 |
| Laius | 17.5 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Eemaldatavate klambritega | No |
| Kolmefaasilise alapinge valmidus | No |
| Ühefaasilise ülepinge valmidus | Yes |
| Kolmefaasiline ülepinge valmidus | No |
| DC-alapigefunktsiooniga | Yes |
| DC-liigpingefunktsiooniga | Yes |
| DC-pinge hüstereesifunktsiooniga | No |
| Suurim lubatud viivitus sisselülitamisel | 30 s |
| Pinge väärtus | 20-600 V |
| Aktiveerimispinge liik | AC |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Ümberlülituskontaktide arv | 1 |