| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MODULAR LEVEL CONTROL RELAY |
| Bränd | FINDER |
| Kategooriad |
Monitoring Relays
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9026 1029 00 |
| Võimalik on kaskaadlülitus | No |
| Elektroodide sisendite hulk | 3 |
| Reaktsioonitundlikkuse seadistamisega | Yes |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Mõõtmiste füüsikaline põhimõte | Juhtiv |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 8012823456294 |
| Laius | 17.5 mm |
| Kõrgus | 84 mm |
| Sügavus | 56.5 mm |
| Eemaldatavate klambritega | No |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz | 110-240 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz | 110-240 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC | 110-240 V |
| Suurim lubatud väljalülitusviivitus | 0 s |
| Minimaalne seadistatav väljalülitusviivitus | 0 s |
| Suurim lubatav viivitusaeg rakendumisel | 7 s |
| Vähim seadistatav viivitusaeg rakendumisel | 0.5 s |
| Aktiveerimispinge liik | AC/DC |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 0 |
| Ümberlülituskontaktide arv | 1 |