| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Modular distribution block ELP-LBR160An blue |
| Bränd | SIMET |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001894 |
| Pooluste arv | 1 |
| Klambrite arv pooluse kohta | 13 |
| Pakkimistase 1 | 5907813220906, 5907813220906 |
| Laius | 67 mm |
| Kõrgus | 94 mm |
| Sügavus | 18 mm |
| Massiivjuhi ristlõige (massiivne, kiuline) | 6-70 mm² |
| Suurim tunnusvool | 125 A |
| N-latiga | No |
| PE-latiga | No |