| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Modicon M172 expansion 12 I/Os screw terminal Blocks |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Klemmiplokkide tarvikud
Riviklemm |
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002021 |
| Tunnuspinge | 0 V |
| Tunnusvool In | 0 A |
| Pakkimistase 1 | 3606481267665 |
| Pakkimistase 2 | 3606481267663 |
| Laius | 0 mm |
| Pooluste arv | 0 |
| Summaarne pooluste arv (ilma maanduskontaktita) | 0 |