| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Modesta Frame 3/1 with housing wall-mounted stainless steel matt |
| Bränd | Berker |
| Kategooriad |
Uksetelefonid ja -fonid
|
| ETIM | EC000350 |
| Sisseehitatud varguskaitse | No |
| Pakkimistase 1 | 3599430014154 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Värvus | Hõbedane |
| Laius | 170 mm |
| Kõrgus | 440 mm |
| Sügavus | 48 mm |
| Ühikute arv | 3 |
| Materjal | Roostevaba teras |