Mod.relay forcibly guided contacts 22,5mm/6A 230VAC 2NO+2NC/AgSnO2 (7S.14.8.230.4220) image 1
Mod.relay forcibly guided contacts 22,5mm/6A 230VAC 2NO+2NC/AgSnO2 (7S.14.8.230.4220) image 2
Mod.relay forcibly guided contacts 22,5mm/6A 230VAC 2NO+2NC/AgSnO2 (7S.14.8.230.4220) image 3
Mod.relay forcibly guided contacts 22,5mm/6A 230VAC 2NO+2NC/AgSnO2 (7S.14.8.230.4220) thumbnail 1
Mod.relay forcibly guided contacts 22,5mm/6A 230VAC 2NO+2NC/AgSnO2 (7S.14.8.230.4220) thumbnail 2
Mod.relay forcibly guided contacts 22,5mm/6A 230VAC 2NO+2NC/AgSnO2 (7S.14.8.230.4220) thumbnail 3
RELAY WITH FORCIBLY GUIDED CONTACTS
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 5
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 8012823420479
MPN: 7S1482304220
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 1-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Mod.relay forcibly guided contacts 22,5mm/6A 230VAC 2NO+2NC/AgSnO2 (7S.14.8.230.4220)
Bränd FINDER
Kategooriad Ohutusreleed
Päritoluriik* IT
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC001449
Mudel Laiendusseade
Väljundite arv, ohutusotstarbelised, hetktoimega, kontaktiga 2
Elektriühenduse liik Vedruklamber ühendus
Võimalik paigaldada liistule Yes
Omadused vastavalt standardile EN ISO 13849-1 Tase d
Ohutuse üldtase vastavalt standardile IEC 61508 2
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8012823420486
Pakkimistase 2 8012823420479
Muud tehnilised andmed
Laius 22.5 mm
Kõrgus 78.8 mm
Sügavus 96 mm
Heakskiidetud vastavalt standardile UL Yes
Eemaldatavate klambritega No
Käivitussisendiga No
Tagasisideahelaga Yes
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 195-264 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 195-264 V
Summutusfunktsiooniga No
BG BIA tüübikinnitusega No
Aktiveerimispinge liik AC
Sisendi hindamine 2-kanalit
With approval for TÜV No
Allalaadimised
Kirjeldus
Modular relays with forcibly guided contacts Nr.contacts: 2NO+2NC Contact Material: AgSnO2 Model: Expansion device With detachable clamps: no Type of electric connection: Spring clamp connection Rail mounting possible: yes Coil version: AC Volt AC: from 195 to 264 V. Volt AC: from 195 to 264 V. With approval according to UL: yes Evaluation inputs: 2-channel With start input: no With feedback circuit: yes Number of outputs, safety related, undelayed, with contact: 2 With approval for BG BIA: no Performance level according to EN ISO 13849-1: Level d SIL according to IEC 61508: 2 (A): 6 Protection Category: IP20 With approval for TÜV: no