MO132-0.63 Manual Motor Starter Magnetic Only 0.63 A image 1
MO132-0.63 Manual Motor Starter Magnetic Only 0.63 A image 2
MO132-0.63 Manual Motor Starter Magnetic Only 0.63 A image 3
MO132-0.63 Manual Motor Starter Magnetic Only 0.63 A image 4
MO132-0.63 Manual Motor Starter Magnetic Only 0.63 A thumbnail 1
MO132-0.63 Manual Motor Starter Magnetic Only 0.63 A thumbnail 2
MO132-0.63 Manual Motor Starter Magnetic Only 0.63 A thumbnail 3
MO132-0.63 Manual Motor Starter Magnetic Only 0.63 A thumbnail 4
MO132-0.63 Lühisvoolukaitselüliti 0,63A
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4013614400193
MPN: 1SAM360000R1004
Pakend: 1
Karp: 40
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi MO132-0.63 Manual Motor Starter Magnetic Only 0.63 A
Bränd ABB
Kategooriad Mootori kaitselülitid
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000074
Nominaalne püsivool Iu 0.63 A
Pooluste arv 3
Tunnus-talitluspinge 690 V
Liigkoormuskaitse sättepiirkond 0.63 A
Kaitseaste (IP) IP20
Nimi lahutusvõime lühisel Icu 400 V AC korral 100 kA
Viivituseta lühisvabasti seadistuspiirkond 7.9 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4013614400193
Pakkimistase 2 4013614443640
Muud tehnilised andmed
Laius 45 mm
Kõrgus 90 mm
Sügavus 86.75 mm
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 0.18 kW
Sisseehitatud abilülitiga No
Sisseehitatud alapingevabastiga No
Termokaitsega No
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Juhtelemendi liik Pöördlüliti (pöördnupp)
Väljalülituspõhimõte Magnetiline
Faasirikketundlik No
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Allalaadimised
Kirjeldus
Elektromagnetilise kaitsega lühisekaitse MO132 on kompaktne ja võimas seeria kuni 15 kW (400 V) mootorite lühisekaitseks, mille mooduli laius on 45 mm. Seadmel on pöörlev käepide, millel on selge lülitusasendi näidik I/TRIP/0. Pöörlev käepide on lukustatav otse 0-asendisse tabaluku abil. Abi- ja signaalikontakte ning alajavoolu- ja šuntväljalülitusi saab paigaldada ilma tööriistadeta. 3-faasilised elektrikatkestid 65 A või 100 A jaoks ja toiteplokid 25 mm² või 35 mm² jaoks võimaldavad tarnida mitu seadet koos. Valikusse kuuluvad ka tarvikud juhtimiskapi ja ukse paigaldamiseks.