| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Mixit Prime | Downlight | Brushed steel |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Valgusvoo nurk | Keskmine valgusvoo nurk 20-40° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 6.9 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581400283 |
| Pakkimistase 2 | 5701581400191 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kere materjal | Plast |
| Valgusvoog | 486 lm |