| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MINO 70 | Garden light | Black |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000301 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 700 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 6.3 W |
| Efektiivne valgusvoog | 650 lm |
| Pakkimistase 1 | 7057388798237 |
| Pakkimistase 2 | 7057389100268 |
| Kere värvus | Must |
| Kere materjal | Alumiinium |