Miniature relays RM32N-3021-85-S018 image 1
Miniature relays RM32N-3021-85-S018
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 1000
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 5900005204319
MPN: 2615016
Pakend: 1
Karp: 1000
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 2-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Miniature relays RM32N-3021-85-S018
Bränd RELPOL
Kategooriad Elektromehaanilised releed
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4190 00
Pakkimistase 2 5900005204319
Allalaadimised
Kirjeldus
Miniature relays RM32N-3021-85-S018, 1 NO. Contact material: AgSnO2. Voltage coil 18 V DC sensitive coil. Rated load AC1 5 A / 250 V AC. Mounting: for PCB. Cover protection category IP 67.