Miniature circuit breaker LVN-125B-1 image 1
Miniature circuit breaker LVN-125B-1
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125422648
MPN: OEZ:42264
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Miniature circuit breaker LVN-125B-1
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125422648
Kirjeldus
In 125 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic B, 1-pole, Icn 10 kA