Miniature circuit breaker LVN-100C-1 image 1
Miniature circuit breaker LVN-100C-1
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125422662
MPN: OEZ:42266
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Miniature circuit breaker LVN-100C-1
Bränd OEZ
Kategooriad Moodulkaitselülitid (MCB)
ETIM EC000042
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125422662
Kirjeldus
In 100 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic C, 1-pole, Icn 10 kA