Miniature circuit breaker LTN-40B-1N image 1
Miniature circuit breaker LTN-40B-1N
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125416890
MPN: OEZ:41689
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Miniature circuit breaker LTN-40B-1N
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125416890
Kirjeldus
In 40 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic B, 1+N-pole, Icn 10 kA