Miniature circuit breaker LTN-32B-1N image 1
Miniature circuit breaker LTN-32B-1N
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125416883
MPN: OEZ:41688
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Miniature circuit breaker LTN-32B-1N
Bränd OEZ
Kategooriad Moodulkaitselülitid (MCB)
ETIM EC000042
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125416883
Kirjeldus
In 32 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic B, 1+N-pole, Icn 10 kA