Miniature circuit breaker LTN-16D-1N image 1
Miniature circuit breaker LTN-16D-1N
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125417095
MPN: OEZ:41709
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Miniature circuit breaker LTN-16D-1N
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125417095
Kirjeldus
In 16 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic D, 1+N-pole, Icn 10 kA