Miniature circuit breaker LMB-25B-1N image 1
Miniature circuit breaker LMB-25B-1N
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125465515
MPN: OEZ:46551
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Miniature circuit breaker LMB-25B-1N
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125465515
Kirjeldus
In 25 A, Ue AC 230 V/DC 72 V, characteristic B, 1+N-pole, Icn 6 kA