Miniature circuit breaker LMB-16C-1N image 1
Miniature circuit breaker LMB-16C-1N
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8590125465607
MPN: OEZ:46560
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Miniature circuit breaker LMB-16C-1N
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8590125465607
Kirjeldus
In 16 A, Ue AC 230 V/DC 72 V, characteristic C, 1+N-pole, Icn 6 kA