| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MINI ALU TRACK feed-through for shelves, clear, 2 pieces |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pikkus | 13 mm |
| Pakkimistase 1 | 4024163124973 |
| Värvus | Colourless |
| Läbimõõt | 22 mm |
| Materjal | Plast |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |