Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC GN image 1
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC GN image 2
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC GN image 3
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC GN thumbnail 1
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC GN thumbnail 2
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC GN thumbnail 3
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC GN
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 4049787043813
MPN: 261.210.70
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 2-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC GN
Bränd WERMA
Kategooriad Näidikud ja signaallaternad
Pirnid
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8531 1095 00
ETIM EC002975
Võimsus 1 W
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4049787043813, 4049787043813
Muud tehnilised andmed
Paigaldusviis Muul viisil
Laius 85 mm
Kõrgus 130 mm
Kere värvus Hall
Pinge liik AC/DC
Voolutarve 0.175 A
Taskulamp No
Pidev valgustus Yes
Kere materjal Plast
Ümbrustemperatuur -30-60 °C
Lamp LED, mittevahetatav
Lambikupli värvus Roheline
Nimipinge 24 V