| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MHS G12 70W/840 CDM-T |
| Bränd | iLight |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lambipesa | G12 |
| Lambi pinge | 70 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Pakkimistase 1 | 0462653152213 |