| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MFC40-50 Flexibar clamp for 40x10 mm copper busbar, max 50x10x1 |
| Bränd | Morek |
| Kategooriad |
Busbar Systems and Accessories
|
| Sobib .. | Lame latt |
| Klambriga | 58 mm |
| Lati paksus | 5-10 mm |
| Sobiv ribajuhtide ühendamiseks | Yes |
| Sobiv ümarjuhtide ühendamiseks | No |
| Sobiv sektorjuhtide ühendamiseks | No |
| Pakkimistase 1 | 4744397024114 |
| Pakkimistase 2 | 4744397024114, 4744397024114 |