| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | METEOR NN |
| Bränd | S&P |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC000532 |
| Laius | 405 mm |
| Mudel | Vabalt seisev ventilaator |
| Kõrgus | 520 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Võimsustarve | 55 W |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Ventilaatori astmete arv | 3 |
| Pidevtalitlus | Yes |
| Tiiviku läbimõõt | 300 mm |
| Võnkumine | Yes |
| Materjal | Plast |
| Värvus | Hall |
| Õhu tsirkulatsioon | 5195 m³/h |
| Pakkimistase 1 | 8413893033703 |