| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Metalldampf.Str.2000W 400V breits.o.Lamp |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4990 00 |
| ETIM | EC000346 |
| Lamp | Metallhaliidlamp |
| Nimipinge | 400 V |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Süsteemi võimsus | 2000 W |
| Efektiivne valgusvoog | 180000 lm |
| Pakkimistase 1 | 9003399334924 |
| Juhi ristlõige | 2.5 mm² |
| Ühenduse liik | Muul viisil |
| Sobib lambi võimsusele | 2000 W |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Ühenduskaabli pikkus | 50 m |
| Lambiga | No |
| Valguse värvus | Valge |