| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Metal halide lamp with quartz burner , HRI-T 2000W/D/400/E40 |
| Bränd | Radium |
| Kategooriad |
Ilma reflektorita metallhalogenidlambid
E40 pirnid E40 metallhalogeniidlambid |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 180000 lm |
| Kogupikkus | 430 mm |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 106 mm |
| Valgusefektiivsus | 88 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, ühepoolne |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Lambi pinge | 205-255 V |
| Värvustemperatuur | 7250 K |
| Lambi võimsus | 2050 W |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4008597166532 |
| Pakkimistase 2 | 4008597466533 |
| Värvus | Valge |
| UV-kiirguskaitse | Yes |
| Põlemisasend | P30 |
| Vajalik on väline süüteseadis | Yes |
| Solaariumilamp | No |
| Lahendustoru materjal | Kvarts |
| Vajalik on suletud valgusti | Yes |
| Valguse värvus | 972 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Külm valge >5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 9000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 2000 kWh |
Metal halide lamp with quartz burner, tubular bulb clear, daylight, base E40. Operation in enclosed luminaire, with ballast and ignitor.