| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Metal Halide Bulb HQI-T 70W/NDL UVS G12 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lambipesa | G12 |
| Valgusvoog | 5500 lm |
| Lambi pinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 4200 K |
| Pakkimistase 1 | 4008321524799 |