| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Metal distribution box 7221 C M25 |
| Bränd | KOPOS |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 3030 00 |
| ETIM | EC002600 |
| Halogeenivaba | No |
| Sisaldab | Potentsiaali ühtlustus |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 500 V |
| Suletav | No |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 4 mm² |
| Ilmastikukindel | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Sisend tagantpoolt | No |
| Pakkimistase 1 | 8595057689596 |
| Paigaldusviis | Seinale-/lakke paigaldatav |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 119 mm |
| Sügavus | 78 mm |
| Kuju | Ruudukujuline |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Pikkus | 119 mm |
| Talitlustemperatuur | -25-70 °C |
| Materjal | Alumiinium |
| Sisendite arv | 8 |
| Plahvatuskindel variant | No |
| Katte kinnitus | Kruvitud |
| Varjestusega | Yes |
| Torulääbimõõdule | 25 mm |
| Jätkatav | Yes |
| Korpuse läbiviigu tüüp | Keere |
| Valatav | No |
| Kaasas on valukompaund | No |
| Läbipaistev kate | No |
| Paigaldamine pinnasesse | No |
| Paigaldamine vee alla | No |