METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT317X120MM image 1
METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT317X120MM
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 3606480151798
MPN: NSYCAG317X120M
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 8-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT317X120MM
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Ventilatsiooni tarvikud
Päritoluriik* SE
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 1000 00
ETIM EC000331
Paigaldusviis Kruviühendus
Laius 148 mm
Kõrgus 345 mm
Kapi paigalduslaius 0 mm
Kapi sisseehitamise sügavus 0 mm
Ventilaatorite suurim arv 1
Läbimõõt 0 mm
Filtriga No
Materjal Teras
Kaitseaste (IP) IP20
Pinna liik Lakitud / emailitud
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 3606480151798
Kirjeldus
ClimaSys CA metal outlet grille. 316 x 120 mm cut-out. External is 345 x 148 mm. Thermal management accessory. Metal louvre plate. Mounting on sides of enclosure, fixing mode by screws. Steel made, epoxy-polyester powder finish. Grey RAL 7035. IP20 Protection.