METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT110X46MM image 1
METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT110X46MM
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 3606480151750
MPN: NSYCAG110X46M
Karp: 10
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT110X46MM
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Ventilatsiooni tarvikud
Päritoluriik* SE
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 1000 00
ETIM EC000331
Paigaldusviis Kruviühendus
Laius 62 mm
Kõrgus 144 mm
Kapi paigalduslaius 46 mm
Kapi sisseehitamise sügavus 800 mm
Ventilaatorite suurim arv 1
Läbimõõt 0 mm