METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT104X95MM image 1
METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT104X95MM
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 3606480151811
MPN: NSYCAG104X95LM
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT104X95MM
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Ventilatsiooni tarvikud
Päritoluriik* FR
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 9099 00
ETIM EC000331
Paigaldusviis Kruviühendus
Laius 120 mm
Kõrgus 120 mm
Kapi paigalduslaius 80 mm
Kapi sisseehitamise sügavus 800 mm
Ventilaatorite suurim arv 1
Läbimõõt 0 mm
Filtriga No
Materjal Teras
Kaitseaste (IP) IP23
Pinna liik Lakitud / emailitud
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 3606480151811
Kirjeldus
ClimaSys CA metal outlet grille. 103 x 95 mm cut-out. External is 120 x 120 mm. Thermal management accessory. Metal louvre plate. Mounting on sides of enclosure, fixing mode by screws. Steel made, epoxy-polyester powder finish. Grey RAL 7035. IP23 Protection.